aktualizováno: 17.07.2017 10:03:06 

ČMMJ OKRESNÍ MYSLIVECKÝ SPOLEK BRNO MĚSTO

Jarní zk. vloh Dvorska

Jarní zk. vloh Dvorska...

Výsledková listina pro

Zkoušky vloh    

Veškeré informace o zkouškách najdete na webu  http://zkouskylu.azurewebsites.net/

Místo: Brno - Dvorska    Datum: 13.4.2013                                                      Počet přihlášených psů : 18

Počet předvedených psů: 16

Vrchní rozhodčí: Přemysl Bouška

 

Jméno, pohlaví, plemeno

Zapsán(a)

Majitel

Vůdce

Celkem bodů

Klasifikace

Pořadí

CIRO Z BOROVINKY, pes, POI

ČLP/POI/10903

FRANTIŠEK SRNEC ML.

FRANTIŠEK SRNEC ML.

228

I.

1

CLEO Z BOROVINKY, neurčeno, POI

ČLP/POI/10904

LUMÍR BÁRTA

LUMÍR BÁRTA

228

I.

2

ANDY ILLŮV DVŮR, neurčeno, KO

ČLP/KO/80036

MGR EVA ILLOVÁ

MGR EVA ILLOVÁ

228

I.

3

GÁBINA GOLD AKRIM, fena, BRT

ČLP/BRT/5627

IVO KRISTEK

IVO KRISTEK

188

I.

1

CIF Z PŘÍSECKÝCH LESŮ, pes, BRT

ČLP/BRT/5532

MARTINA MRKVICOVÁ

MARTINA MRKVICOVÁ

188

I.

2

TARA OD MOHELSKÉHO MLÝNA, fena, J

ČLP/J/83389

JIŘÍ RAMBOUSEK

JIŘÍ RAMBOUSEK

188

I.

3

BIANCA TOLLER Z VLČÍCH LUK, neurčeno, NSR

ČLP/REL/554/11

BLANKA HROBAŘOVÁ

BLANKA HROBAŘOVÁ

172

I.

 

BAK ILLŮV DVŮR, pes, KO

ČLP/KO/80166

MGR. EVA ILLOVÁ

MGR. EVA ILLOVÁ

225

I.

 

Arnika od Otínského potoka, fena, CF

ČLP/CF/61641

KAMIL KROUTIL

KAMIL KROUTIL

225

I.

 

ROMY RUDOLFOVSKÁ SKÁLA, neurčeno, NSR

ČLP/NB/497

JAROSLAVA FIŠEROVÁ

JAROSLAVA FIŠEROVÁ

169

I.

 

ARNY OD BALÁKU, pes, CF

ČLP/CF/61649

VLADIMÍR STŘECHA

VLADIMÍR STŘECHA

221

I.

 

OLIVER Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ, pes, POI

ČLP/POI/10810

MICHAEL BÉBAR

MICHAEL BÉBAR

217

I.

 

ALL-FREDDO D´ARGENTO SUERTE, pes, VOK

ČLP/VOK/8876

SVOBODOVÁ

VLADIMÍR BLAŽEK

216

I.

 

LETHICIA ELIMAR DOUBRAVA, fena, JTK

ČLP/JTK/83789

MVDr. KAREL KAMENÍK

KATEŘINA KAMENÍKOVÁ

161

II.

 

HALLIFAX SEXY REXY, neurčeno, NSR

ČLP/TR/536

JITKA COUFALOVÁ

JITKA COUFALOVÁ

140

III.

 

ADRENALIN GINGER STAR, neurčeno, NSR

ČLP/NSR/507

PAVLA HORŇÁKOVÁ

PAVLA HORŇÁKOVÁ

138

III.

 

Rozhodčí: Velká plemena: Job František, Živěla Zdeněk, Trnka David, Miloš Knotek

                    Malá plemena Jiří Horák, Radovan Matula

 

Čekatelé: Michaela Nýtlová

 


 


 

TOPlist